Toyo Tires 16/55/225

Shitet nga: Toyo Tires 25 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma Toyo. Jane te veres. Dimensioni 16/55/225. Ne gjendje te Shkelqyer. Per me shume kontakto ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim