U SHiteen - ALU Fellga - Opel Zafira - 04

Shitet nga: Driton 24 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ALU Fellga per Opel Zafira
Ne gjendje te mir
Te sjellura nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim