Ulse per bmw 318

Shitet nga: Ismail 21 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ulset jan me nxemje komplet te parat dhe te mramat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim