bmw fellne 17she

Shitet nga: rama 18 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per bmw 225/45R 17 fellnet jane te mira siq shihen ne foto jane me 5 vrima.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim