fellga

Shitet nga: besi 09 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga per golf 4 Jan ardh prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim