fellne

Shitet nga: ..... 18 Tet 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 16 me guma. shum pak jom te perdorne thuajse te reja siq edhe shifen gumat jon M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim