fellne

Shitet nga: urani 05 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 19 coll me gjithgomaper golf 4 .5.6 audi jan chrom vanadium te ardhura nga gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim