fellne 15 per audi

Shitet nga: Kenan 23 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 15-she jan ne gjendje te rregullt edhe goma jant pak te perdorura por per stinen e veres bojn. Fellnet jan me 4 bulona (shtrafa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim