fellne 15 per bmw

Shitet nga: jetmir 19 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per bmw 15 me goma, jan shum trujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim