fellne 15 per bmw

Shitet nga: jetmir 19 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 per bmw me goma, fellnet jan shum te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim