fellne 16

Shitet nga: sokol 18 Tet 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll per golf 4 audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim