fellne 17 per golf 4 boj ndrrim me 16

Shitet nga: valmir 21 Gsh 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per golf 4 jon krom te zeza mrena me goma t veres nuk dridhin munesh mi provu ku dush arsya pse I hjek osht se po du me ja ngjit 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim