fellne 17 per golf 4 pasat audi

Shitet nga: leotrim 01 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet kan qen ne golf 4 nuk jan te demtuara gomat jan te prodhuara ne javen e 14t te 2013 jan 205/45 R 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim