fellne 17

Shitet nga: besnik 08 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 me 10 vrima jon per wollzvagen golf 4 bora gollf 5 golf 6 pasat Audi touran kady kombi t4 t5 edhe mercedes viberi +37745538267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim