fellne 17

Shitet nga: lab 27 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 per golf 5. per pasat . per tauran . jam ne gjensje shum te mir gumat thuajse te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim