fellne BMW

Shitet nga: Lumi 16 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per BMW seria e39 e60 etj
Gomat e reja te dimrit 10 dit te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim