fellne me goma 750 euro

Shitet nga: Samed 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet ja te ardhura nga zvicra jan vetum ni vit te perdorura jan me goma te veres jan 18 jan thujse t reja pa grrithaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim