fellne per golf pacifik

Shitet nga: beli 19 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te posaardhura nga gjermania
me goma komplet
jan te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim