fellne per opel

Shitet nga: opel 25 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma te mira jan 15 me 4 shtrafa ..nuk dridhin jan shum te mira posa te ardhuna nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim