Fellne per Passat.B7.Golf.5.6.7.Touran orgjinal

Shitet nga: Arber Dje 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 coll per Golf.5.6.7.Passat.Touran ne gjendje shum t mir pa as nje defekt me goma t mira 235 45 17 viti 2016 origjinale per me shum Viber +383 49 70 77 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim