fellne

Shitet nga: miri 25 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan numer 215|70R16 jan me goma te dimrit zakonisht preferohen per gjipa rexton fellnet jan me 6 vrima siq shifen ne fot tel per kontakte 044136268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim