goma 235/75/17

Shitet nga: dini 16 Tet 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e dimrit pirell 2013 po thuajse te reja
4 goma 200 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim