goma per dimer

Shitet nga: valoni 11 Jan 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per dimer 205/55R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim