goma tiga m+s

Shitet nga: goma 26 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te dimrit me bandasha te perdorura vetem 10 dit profili 185/65 /14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim