guma 195\65\15

Shitet nga: guma 03 Dhj 05:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat 4 c jan ms kleber 195 65 15 mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim