guma per dimer 205/55/r16

Shitet nga: arbri 03 Tet 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat e dimrit 4 guma 60 euro mun te na kontaktoni edhe ne viber +37745624809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim