gumat me badash 20 coll

Shitet nga: genti 19 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat me bandash veres boj edhe ndrrim etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim