kompresor

Shitet nga: hilmi 18 Mar 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kompresor ne gjendje te rregull bunon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim