krill per passat 2

Shitet nga: Vali 24 Maj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes krillen e passat 2 ngjyr e bar ana pej shoferit si dhe masken lidhse te dritave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim