ndrrohet pasat karavan

Shitet nga: xili 24 Qer 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ndroohet vetura me pasat karavan REGJISTRIM DERI ME 30 12 2015 NE GJENDJE TE RREGULLT PLIN BENZIN
ME FELGA SIQ PO SHIFET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim