shes bandasha t ri per pezho reno etj

Shitet nga: agroni 14 Pri 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandashat jan te ri te sapo ardhur nga gjermania per ma shum na kontaktoni ne kete numer 045592552
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim