shes fellne 14coll

Shitet nga: Vali 29 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ShEs fellne 185-60-14coll ne gjendje shum te mir as nuk gjujn as nuk dridhin me goma shum shum te mira i jap me garancion flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim