shes fellne 17 me goma reja 11 vrima golf 2/3/4/5.

Shitet nga: fellne 04 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

477 EUR   530 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 205 45 17 univerzal fellne per te gjitha veturat 11 vrima fellnet as ni grrith nuk kan jan shum te bukra me garanci i bajn golfave 2/3/4/5/6/7/ pasata audia 90% i bojn krejt kerreve per me shum kontakto +377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim