shes fellne me goma golf 4 te posa ardhuna

Shitet nga: fellne 19 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne me goma per golf 4 bora 205 55 16 mishellin te po sa ardhuna prej gjermanie ne gjendje shum te mir me ballansim vetem mej ngjit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim