shiten 4 copa

Shitet nga: Agon 17 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma se bashku me bandazhe , te perdorura por shume te ruajtura , gomat per opel , vw , seat , polo , fiat etj//
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim