shiten 4goma shum te mira

Shitet nga: buli 11 Dhj 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma shum te mira 175 70 14 thuajse te reja bejn per gollf 2dhe 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim