shiten fellgat

Shitet nga: tuku 07 Sht 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 15 gima tveres shum trujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim