shiten fellnet me goma te dimrit

Shitet nga: Islam 27 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me goma te dimrit nr 195/65R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim