shiten fellnet per golf 4

Shitet nga: arben 23 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me guma te veres numer 17 per me shum na informoni ne numrin 045658036 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim