shiten goma me bandazhe 13

Shitet nga: agon 31 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma te perdorura me bandazhe 13 per golf opel pezho ... gjithashtu nje kasetofon cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim