shitet goma

Shitet nga: bekim 21 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet 1 gom 225 45 17 eshte kjo ne foto nr tel 044663516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim