shtopa lled golf 4

Shitet nga: seli 16 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten shtopat por golf 4 lled te rujtun pak te perdorun pa behan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim