u shiten Goma 205-55-16 te dimrit

Shitet nga: vali 08 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 205-55-16 te posaardhura nga gjermania sikur me kan te reja jon ardh para 2jave flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim