u shiten fellne 15coll

Shitet nga: vali 03 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15coll 195-55-15 ne gjendje shum te mir as nuk gjujn as nuk dridhin me goma te veres jan ylli jan me 4shtrafa per vw opel renault e shum kerre tjera qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim