u shiten flm merrjepFellne 15 coll

Shitet nga: vali 01 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15coll te posaardhura nga gjermania ne gjendje shum te mir as nuk gjujn as nuk dridhin me goma shum te mira te 4 te njejta flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim