u shiten goma 16

Shitet nga: vali 17 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma 205-55-16 pothuajse te reja te posaardhura nga gjermania viber +37745687368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim