u shiten

Shitet nga: Enisi 07 Krr 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon te ardhura prej zvicre bin un golf 5 mercedes audi pasat opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim