2 CD-Player

Shitet nga: Ardit 25 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   1 520 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dy CD-Player ne gjendje shum te mir te dy bejn me CD por te dyve duhet bler gjekat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim