DVD KASETEFON MP3

Shitet nga: albert 14 Nën 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetefoni esht ne gjendje te rregullt esht iardhur nga austria posedon navigation SD chip mp3 Dvd I ban edhe permes chipit edhe usb ka digitron punon edhe me taskrin per ma shum informata na kontaktoni ne ket numer : 044 162 668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim