Kablla sigures dhe role per muzik te veturav

Shitet nga: ximi 29 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
.roleja osht 3euro. Siguresa esht 5 euro qmimet jan fikse kan ardh prej austris kabllo esht shitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim